Hizmetlerimiz

Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız Çelik Konstrüksiyon, çatı, antrepo ve çelikle ilgili her türlü konuda sektörde sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda her türlü teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sadece müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Hizmetlerimiz

Çelik Çatı Konstrüksiyon


Çelik Konstrüksiyon

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehdidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla çelik konstrüksiyon fabrika binalarıdır.

DETAYLI BİLGİ


Çelik İşleri

Hafif çelik taşıyıcı üretiminde galvaniz kaplı çelik kullanıldığından korozyon direnci yüksektir,
paslanma olmamaktadır. Ahşaptaki gibi çatlama, zamanla böceklenme yaşanmamaktadır.

DETAYLI BİLGİ


Çelik Depo Yapımı

Çelik hangar sıradan depoların daha kullanışlı bir hale getirilmiş şeklidir. Hızlı ve ekonomik bir inşaat sürecine sahip, yapısal olarak çelikten üretilmiş bu yapımı ve kullanımı kolay çelik yapılardır.

DETAYLI BİLGİÇelik Karkas

Yapının hafif olması, çeliğin yüksek elastisite modülü deprem etkilerini azaltmaktadır. Yapı depreme karşı son derece emniyetlidir. İhtiyaç duyulan her açıklık ve yükseklikte yapı inşa edilmesi mümkündür.

DETAYLI BİLGİ


Demir Doğrama

Sanayi tesislerinde, raf sistemlerinde, fuar stantlarında, inşaatlarda, imalat sektöründe, sanatsal yapılarda ve mimari tasarımlarda vazgeçilmez bir malzemedir.

DETAYLI BİLGİ


Asma Kat

Yüksekliği, taşıyacağı ağırlık ve destek noktalarının yanı sıra statik ve dinamik hesaplamalarının da mühendislik bilgileri ile desteklenmesi gerekir. Asma kat yapımında hesaplamalar büyük önem taşır.

DETAYLI BİLGİAsma Tavan Doğrama

Deneyim ve uzmanlık gerektiren işlerde sadece istenen sonuçlar için ilkeleri ile sizlere tam verim veren firmamız sayesinde kaliteyi bulurken aynı zamanda sevdikleriniz içinde güvenlikli yapıları da oluşturabileceksiniz.

DETAYLI BİLGİ


Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni sayesinde hayatınızı kontrol altına almak, başkalarının hayatlarını korumak ve güvenliği sağlamak konusunda önemli bir adım atmış olacaksınız.

DETAYLI BİLGİ


Şantiye Etrafı Güvenli Paravan

Esnek ve sağlam yapısı ile çelik kalıplarda dahil olmak üzere ıslak zeminlerde, konteyner ve çok amaçlı olarak, Şantiye Etrafı Çevirme ve Şantiye Alanı Çevirme alternatifi olarak da kullanılır.

DETAYLI BİLGİ

Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri


Aydınlar Mah. Cumhuriyet Cad. No : 34 Taşdelen Çekmeköy İstanbul

0532 553 45 14

info@anadoluyakasicelikcati.com

SOSYAL MEDYA

Bizi sosyal medya’da takip edin!