Çelik Depo Yapımı

Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız Çelik Konstrüksiyon, çatı, antrepo ve çelikle ilgili her türlü konuda sektörde sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda her türlü teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sadece müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

ÇELİK DEPO YAPIMI

Çelik hangar sıradan depoların daha kullanışlı bir hale getirilmiş şeklidir. Hızlı ve ekonomik bir inşaat sürecine sahip, yapısal olarak çelikten üretilmiş bu yapımı ve kullanımı kolay çelik yapılardır.

Depolar eşyaların saklanması için oluşturulan büyük alanalar verilen ad olmakla beraber kullanım amacına göre büyüklüğü ve şekli de değişim göstermektedir. Hafif ya da ağır malzemeler olsun ya da olmasın maksadı eşyaların en doğru muhafazasıdır. Deprem, dış koşullar ve birçok sebeple yıpranabilen yıpranabilir ve bu yapıların en sağlam şekli çelik depo yapımı ile mümkün olabilmektedir. Çelik uzun yıllar sağlamlığını korurken doğal sebeplerin onu yıkmasını da engelleyici şekildedir. Bu da muhafaza alanını genişletir. İnsanlığın ihtiyaç duyduğu bu sağlamlığı deneyimizle birleştirerek sağlam alanların yapımında yardımcıyız.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri


Aydınlar Mah. Cumhuriyet Cad. No : 34 Taşdelen Çekmeköy İstanbul

0532 553 45 14

info@anadoluyakasicelikcati.com

SOSYAL MEDYA

Bizi sosyal medya’da takip edin!